PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92233}

Bezsenność

Insomnia
6,9 2 222
oceny
6,9 10 1 2222
Bezsenność
powrót do forum filmu Bezsenność

Widziałam tylko/aż amerykańską wersję - z jak zawsze świetnym Alem - zawsze jednak warto zobaczyć pierwowzór. Tylko jak do niego dotrzeć?.. Ciekawość jednak pozostaje.

użytkownik usunięty
gw1azdeczka

direct connect
Wbrew pozorom dotrzeć do niego nie jest tak trudno ;)

*_*_*
hmm... hmmmm....... niby i racja, ale.... ogół czynników wpływających na badane zjawisko sugeruje, że rzecz jest mniej-więcej niewykonalna....

gw1azdeczka

szukajcie a znajdziecie
Najwidoczniej kwestia nie byla dogłębnie badana , gdyż rzecz bynajmniej nie jest nie do zdobycia.W każdym razie drogą internetową jest.Istnieje program 'wymiany plików' ;) Direct connect (i jego lepszy klon DC++).Istnieje w nim siec czegoś w rodzaju serwerow , tzw hubów, i tak się składa , że gro z nich to huby skandynawskie , co za tym idzie i użytkownicy z tego pięknego regionu , a także dorobek artystyczny tych krajow zalegający na twardych dyskach.sam tym sposobem zdobyłem film z Stellanem Skarsgardem zamiast Ala Pacino,z czego zreszta sie ciesze.Na pewno nie jestem wyjatkiem,gdyz istnieją też polskie napisy do tego filmu.

sonylasvegas

po 5 latach nic się nie zmieniło. czuję, że będe musiała się troche napocić, aby zdobyć ten film :< o napisach już nie wspominając

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones