PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32616}

Bezsenność

Insomnia
7,2 86 116
ocen
7,2 10 1 86116
6,8 21
ocen krytyków
Bezsenność
powrót do forum filmu Bezsenność

5/10

ocenił(a) film na 5

ja osobiście zawiodłam się na tym filmie. Spodziewałam się większego napięcia, większej akcji i
przede wszystkim troszkę lepszej fabuły. To co zobaczyłam oceniam na 5/10 - taka ocena tylko ze
względu na dobrą obsadę.

ocenił(a) film na 8
glam_girl

To nie jest zwykły sensacyjniak, bardziej film psychologiczny... Jak chcesz wyżej wymienionych rzeczy to polecam Ci Gorączkę (też gra tam Pacino). :)

ocenił(a) film na 5
uploader

...a chętnie zobaczę bo nie znałam tego filmu wcześniej:)

ocenił(a) film na 7
glam_girl

Też się w nieznacznym stopniu zawiodłem. Pewnie dlatego, że film trochę przydługawy jak dla mnie, nie trzymał tak bardzo w napięciu jak się tego spodziewałem. Odemnie jednak 7/10 za obsadę (to przede wszystkim) oraz za wspaniałe krajobrazy i specyficzny klimat ;)

ocenił(a) film na 7
xaphon

uwielbiam takie filmy, takie zwroty akcji, dla mnie i tak chwilami było za dużo akcji, jest masa amerykańskich filmów akcji , łatwych dla mas, a tu nagle trochę dłużej, nietypowo i nie dla każdego-to prawda. Ale czasami warto poszerzać horyzonty. Rozumiem, też że każdy lubi co innego. Ja zwyczajnie lubię jeszcze po filmie przemyślenia.
Dla mnie film świetny, zaskakiwał, mógłby być jeszcze bardziej rozciągnięty w czasie. Przyczepiłabym się do paru banalnych akcentów, ale nie jest źle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones