PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32616}

Bezsenność

Insomnia
7,2 86 008
ocen
7,2 10 1 86008
6,8 20
ocen krytyków
Bezsenność
powrót do forum filmu Bezsenność

Film który dla wielu jest obrazem znakomitym, mnie jako fana gatunku thriller specjalnie nie ujął,
albo raczej nie zachwycił. Zasadniczo jest to przyzwoita produkcja kryminalna z niepodważalnie
świetną grą plejady uznanych nazwisk, ale czegoś mi zabrakło. Przede wszystkim zabrakło mi
zaskoczenia. Uwielbiam filmy tego nurtu w których toczy się arcyciekawa psychologiczna rozgrywka
pomiędzy detektywem i zbrodniarzem, tylko zdecydowanie bardziej wolę gdy niemal do samego
końca nieznane są personalia napastnika i pobudki które nim kierują, niż zaprezentowany tutaj
scenariusz z dość szybkim odkryciem tajemnicy i brakiem emocji związanych z poszukiwaniem
przestępcy: ba, bardziej emocjonalne są niektóre odcinki popularnych seriali kryminalnych.

ocenił(a) film na 7
poland7

Na tym polega ten film i w tym jest oryginalny. Tu chodzi o psychologiczną grę między policjantem a przestępcą. W sumie to obaj nimi są.
Dałeś 7/10 a to już jedna z wyższych ocen

poland7

Bardziej emocjonalne? Ciekawe może i tak, sam wolę filmy/seriale śledcze z niespodziankami, ale do emocji w tym filmie im daleko. Kryminałem/thrillerem jak w opisie ten film znakomitym nie jest, ale za to jednym z lepszych filmów psychologicznych jakie dotychczas udało mi się zobaczyć.

poland7

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones