PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32616}

Bezsenność

Insomnia
7,2 86 135
ocen
7,2 10 1 86135
6,8 21
ocen krytyków
Bezsenność
powrót do forum filmu Bezsenność

już gdzieś widziałem identyczny układ fabuły. dobrzy aktorzyu w sąłbym filmie

ocenił(a) film na 8
Bonus

Przesadzasz. Bardzo dobre kino z świetnym klimatem.

ocenił(a) film na 10
Bonus

"sąłbym"? to miało być chyba słabym ale nie wiem ty pewnie wiesz lepiej co do filmu sie nie zgodzę dobry film z napięcie od początku do końca :]

ocenił(a) film na 5
Bonus

Zgadzam się - dobrzy aktorzy w złym filmie. Dodam jeszcze, że mimo iż aktorzy dobrzy generalnie, to w tym filmie nie dali z siebie wszystkiego.

ScarlettElvie

Dla mnie film bardzo dobry. 8/10

ocenił(a) film na 4
fiore99

Moim skromnym zdaniem - najgorszy film Nolana

ocenił(a) film na 8
Bonus

Milczenie Owiec też nie był filmem 100% oryginalnym. Przed nim był niszowy film Czerwony Smok(1986). Nie ma filmów całkowicie nowatorskich. Zawsze można je porównać do innych filmów, a jak nie to do książek czy komiksów. Bezsenność jest bardzo dobrym filmem, ale to tylko moje zdanie.

falwickster

milczenie owiec i czerwony smok to troche takie szukanei róznic pomiedzy jednym filmem o batmanie i drugim filmie o batmani bo przed milczeniem owiec i czerwonym smokiem były 3 części bardzo podobne do siebie powieści tego samego autora z na których dwóch z nich powstały te filmy więc trudno robić różne filmy na kontynuacjach (prostych zresztą powieściach)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones