PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32616}

Bezsenność

Insomnia
7,2 86 135
ocen
7,2 10 1 86135
6,8 21
ocen krytyków
Bezsenność
powrót do forum filmu Bezsenność

GENIALNY!

ocenił(a) film na 9

Uważam, że "Bezsenność" jest naprawdę dabrym filmem, z fantastyczną obsadą. Trzyma w napięciu aż do ostatniej chwili. Jedyne co mogę mu zarzucić, to końcówka. Trochę mnie rozczarowała, jednak nadal jest to jeden z lepszych kryminałów jakie obejrzałam. Szczerze polecam każdemu, kto jest złakniony odrobiny stresu i napięcia.

ocenił(a) film na 7
barbie_8

Mi też się końcówka nie podobała. Generalnie po filmie Nolana spodziewałem się czegoś więcej, chociażby zaskakującego zakończenia (tak jak np. w Incepcji, Prestiżu). Moim zdaniem to dobry, chociaż najgorszy film tego reżysera.

ocenił(a) film na 9
barbie_8

podaj jakieś podobne filmy?

ocenił(a) film na 9
pklo01

Wybacz, że po miesiącu odpisuję. Eagle Eye, Miasto Gniewu, Raport Pelikana, Rozkosz Zabijania(ma niską średnią, ale uważam, że jest świetny! jeśli obejrzysz to podziel się ze mną opinią), Zabójczy Numer, Siedem, Zabójczy numer. Te przychodzą mi do głowy, mam nadzieję, że trafiłam w Twój gust. ;)

ocenił(a) film na 9
barbie_8

No i do tego wyśmienity Pacino.

użytkownik usunięty
barbie_8

Pacino największym atutem tego filmu i sposób w jaki gra człowieka do granic możliwości wyczerpanego jest arcymistrzowski.

ocenił(a) film na 6
barbie_8

Film nie trzyma w napięciu...Początek zapowiadał się faktycznie ciekawie później po akcji we mgle mógłbym opowiedzieć co się wydarzy w dalszej części filmu. Musisz nadrobić sporo filmów z tego gatunku skoro uważasz że ten film jest genialny :) Ogląda się go nieźle + ciekawy duet obsadzonych w głównych rolach.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Obejrzałam już wiele filmów i właśnie ten trzymał mnie w napięciu. Zdarzały się oczywiście też inne takie przypadki. Pamiętaj, każdy ma inny gust. Moja wypowiedź miała zachęcić do obejrzenia, a nie narzucić opinię na jego temat. :)

ocenił(a) film na 6
barbie_8

Ja bardzo dobrze o tym pamiętam,ale gdybym tylko przytaknął nie powstałaby dyskusja :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones