PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32616}

Bezsenność

Insomnia
7,2 86 067
ocen
7,2 10 1 86067
6,8 20
ocen krytyków
Bezsenność
powrót do forum filmu Bezsenność

Nie wiem dlaczego, ale tak jak mnie Finch wkur....... to się w głowie nie mieści. Generalnie takie postacie wywołują u mnie skrajne emocje, ale ten wyjątkowo. Nie wiem czy to rola Robina, który średnio mi tu pasuje, czy co? Film jest bardzo dobry, oglądałem go już kilka razy, ale za każdym razem to samo, a jak ucieka po tych kłodach, jak szczur to mam wszystkie pazury obgryzione. Ma ktoś z Was podobnie?

ocenił(a) film na 4
Foggy_2

Robin Williams gra głównie role komediowe ale czarne charaktery też potrafi zagrać. Jak nie robi tego swjego uśmieszku a gra kamienne twarze to bardziej psuje do ról wyrachowanych morderców. Podobnie zagrał w filmie "Zdjęcie w godzinę" z 2002 r.

ocenił(a) film na 8
Foggy_2

miałam identyczne wrażenie, strasznie mieszane uczucia co do odegranej przez niego roli, z jednej strony bardzo irytował, wykreował bardzo wyrachowany, perfidny obraz, ale może tak właśnie powinien na widza oddziaływać morderca, nie wiem.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones